Magyar motorsport hősökre büszkék: Zsigovits Norbert döntőbe jutott Amerikában, Liszka Roland magyar endurobajnok lett!

Zsigovits Norbert bejutott az AMA Endurocross-bajnokság legutóbbi fordulójának döntőjébe, Liszka Roland magyar bajnok lett.

Zsigovits Norbert döntőbe jutott és jelentős előrelépést ért el az AMA Endurocross-bajnokság legutóbbi fordulójában Idaho Fallsban, az Expert kategóriában 12. helyezést ért el. Liszka Roland megnyerte a magyar endurobajnokságot, így ő lett a Nyílt Nemzeti Enduro Bajnokság PRO2 kategória magyar bajnoka. Katona Áron először versenyzett MX2-es motorral a felnőttek között, és nagyszerű teljesítményt nyújtott, egy 3. és egy 5. helyezést érve el az MX Classic motokrosszversenyen. A Hungarian Motorsport Academy motorosainak hétvégi eredményei nagyon sikeresek voltak.

Forrás: P1race